Květen 2015

Konec.

26. května 2015 v 20:26 | Adel... |  My Diary
Ahoj všichni…

Vím, že většina mých stálých návštěvníků to s mým blogem již vzdali, a po pravdě - vůbec se jím nedivým. I já už to vzdala. Nebudu se tady nějak omlouvat, to nemá cenu. Spíš bych Vám chtěla říct pravý důvod proč je blog v takovém stavu, v jakém je. První věcí je, že mě to tu nebaví. Nemám o čem psát, a když už bych něco pořádného vymyslela, nemůžu to zveřejnit na webu o kterém ví až moc mnou známých lidí. Tím se dostáváme k druhému bodu. Nějakým způsobem se o mém blogu dozvědělo mnoho lidí z mého okolí včetně spolužáků a příbuzných. Jednoduše nemohu zveřejňovat vše co chci, a věřte, že já mám spoustu nápadů. Miluju psaní blogu, ale nechci dál pokračovat. Aspoň ne tady. Založím si nový blog, s úplně jinou adresou a s novým já. Vaše blogy budu nadále navštěvovat a komentovat, pouze s jinou adresou.


Vždy jsem chtěla pořádný poslední článek, protože jsem věděla že bude poslední. I když si nejsem stá jestli se nakonec nevrátím. Již v dřívější době jsem měla několik blogů, ale tento byl ze všech neúspěšnější. Sice jsem nepřekonala můj rekord v návštěvnosti, ale v komentářích na plné čáře. Nikdy bych nemyslela, že bych mohla mít na článku až dvacet komentářů! Proto jsem se rozhodla že Vám převyprávím jak vlastně můj blog vznikl.
Všechno začalo tím, že sem odešla z mého blogu na kterém jsem strávila více než rok. Měla jsem ho s dalšími třemi dívkami, ale obě se na něj vybodly. Zůstala jsem sama. Bylo mi to docela líto, ale skončila jsem to tam. Měla jsem dojem že to už dál nemá cenu. V té době jsem byla zažraná Directionerka a přidávala jsem na web fanfiction, které mimochodem byly strašné :D. Po nějakém čase si moje kamarádka Deny z blogu Deny-paradise.blog.cz založila svůj blog. Blogování mi začínalo chybět a tak jsem si řekla 'Proč to nezkusit znovu ?' Spolu s Deny jsme tři dny vymýšlely název, a já nakonec skončila u Adel-diaries. Proč tenhle název ? No, v té době jsem si psala deníček, tak proč takhle nepojmenovat blog ?


Můj první článek vyšel 7.5. 2014. Byla jsem nadšená ! Hned první den jsem měla napsané tři články dopředu. Nadšení z nového blogu se mě drželo zhruba do října. Postupem času se o blogu dozvídalo víc a víc lidí, a já se začínala blogu věnovat čím dál tím míň. Musela jsem začít přemýšlet co píšu a o čem píšu. Když jsem byla naštvaná, nemohla jsem si sednout za počítač a všechnu zlost napsat do jediného článku. Takových článků mám v rozepsaných spousty, ale nikdy je nezveřejním. V listopadu začalo nejhorší období. To jsem přidala maximálně dva články za měsíc. Hrozně mě to mrzelo, ale nadšení už nebylo takové jako na začátku. Tohle je první článek od posledního únorového článku. Docela se stydím.
Tak tohle byl můj začátek a zároveň konec na tomto blogu. Je mi to opravdu líto, ani nevíte jak moc. Snad se ještě na nějakém blogu potkáme.

Adel…