28.2.

28. února 2015 v 15:46 | Adel... |  My Diary
Ahoj všichni ! Jak jste se měli za tu dobu co jsem byla pryč ? Myslím že nemá cenu pořád omlouvat mojí nepřítomnost na blogu. Prostě se mi nechtělo a neměla jsem nápady na články - což pořád nemám, ale řekla jsem si že už by to nějaký článek chtělo, ať blog nevypadá tak opuštěně.
Tento článek bude ve formě deníčku. Napíšu (skoro) vše co se od vánoc stalo. Pokusím se to napsat systematicky, ale mám dojem že se mi to nepodaří (jako vždy). Zdroj obrázků je stránka We heart it.


Začneme asi Novým rokem. Vynechala jsem Vánoce, protože si myslím, že moc lidí nezajímá co jsem dostala.
Na Silvestra jsem měla být s rodiči u mé tety a mého strýce. Skoro každý rok pořádá někdo z příbuzných oslavu nového roku, kam přijdou všichni příbuzní. Tenhle rok to měla být oslava v kostýmech. Měli jsme vymyšlený fakt dobrý kostým, ale já den před oslavou onemocněla - zase - takže jsme nikam nešli a zůstali doma. Byla jsem z toho docela smutná, hodně jsem se tam těšila. Nakonec to doma nebylo až tak špatné. V půl noci nám volali (už velmi opilí) strejdové, takže jsem byla nakonec ráda že jsem to pro jednou vynechala.

Návrat do školy byl jako vždy strašná tragédie, ze které jsem se dlouho vzpamatovávala. První pololetí mi ve škole vůbec nešlo. Každý den jsem se učila, ale stejně to bylo k ničemu. Vycházely mi dvě trojky, ze kterých jsem byla hodně špatná. Měli to být moje úplně první trojky na vysvědčení. Nakonec jsem všechno zvládla, a z trojek se mi stali dvojky. Na vysvědčení jsem měla pouze tři dvojky, za což jsem strašně šťastná. Teď ještě zvládnout druhé pololetí -které pro mě bude hodně těžké kvůli operaci - a první pololetí devítky.
Všichni povinně pustit tuhle písničku !:D já jí úplně miluju:3 je z filmu 50 Shades of grey - kterej jsem ani neviděla, ale ta písnička je boží!

Jarní prázdniny mi začali již 9. Února, což bylo super. Celý týden mi ale nebylo moc dobře, takže jsem byla doma. Na konci týdne se mi udělalo úplně dobře. Bohužel v pondělí jsem musela jít k lékaři, protože jsem dostala šílený kašel a horečky. Dostala jsem antibiotika a nesměla jsem do školy. První den jsem si říkala že je dobře že jsem doma, ale další dny jsem se začala stresovat tím, že zameškám strašně dlouhou dobu ve škole (a taky tím že jsem chtěla poslat zápisy ze všech sešitů, lidi ze třídy mě ignorovali a nikdo mi nic neposlal). Už ve středu se mi udělalo lépe, takže jsem mohla na pravidelnou kontrolu do nemocnice na Bulovce, kam chodím kvůli operované noze. V nemocnici jsem čekala asi tři hodiny než jsem přišla na řadu. Rentgen byl v pořádku, takže jsme mohli jet domů.

To je hrozné jak to strašně rychle utíká. Je konec února a za chvíli je léto ! Do léta mám v plánu zhubnout. Už několikrát jsem cvičila s Jillian, ale vždycky jsem se na to vykašlala -.-. Také bych chtěla do léta přečíst všechny knihy které jsem dostala k Vánocům (že jich ale bylo:D)
A abych neměla krátké jarní prázdniny, tak jsem v pátek odpoledne odjela do Jizerských hor. Jezdíme tak každý rok, vždy na týden. Báli jsme se, abychom měli sníh, ale bylo ho docela dost. Hned v sobotu jsme šli na sjezdovku. Jezdím na lyžích - snowboard jsem ještě nevyzkoušela, ale chtěla bych si příští rok zaplatit instruktora, aby mě naučil na snowboardu jezdit. Hned jsem si šla stoupnout k pomě. Říkala jsem si že to zvládnu, že se nemám čeho bát. Opak byl ale pravdou. Hned jak jsem přišla na řadu, chytla jsem se pomy a udělala jsem pěknej kotrmelec na zemi. Pan vlekař mi pomohl zpátky, a naštěstí už jsem se udržela na nohou. V pořádku jsem přijela nahoru, ale když jsem měla vystupovat, znovu jsem spadla (a pak ještě několikrát, ale o tom by se dalo psát dlouho, a tolik času zas nemám:D). Skoro každý večer jsme chodili na procházku. Ve čtvrtek jsem měla narozeniny !:D Bylo mi čtrnáct. Teď si asi řeknete, že si myslím jak velká jsme... - ale tak to opravdu není:D. Pořád si myslím že jsem dítě, a tak to ještě nějaký čas bude. Ráda se dívám na Barbie filmy a nestydím se přiznat že si ještě občas hraju s panenkama. Neměla jsem ještě žádného kluka, a vůbec mi to nevadí:D.

V pátek jsme jeli domů. Přijeli jsme asi v 12:30. Vyzvedli jsme doma mojí sestru a jeli jsme k babičce a dědovi na oběd. Když jsme přijeli domů šla jsem se připravovat na ples. Ségra měla maturiťák, na který jsem se moc těšila. Měla půjčené nádherné béžové šaty, a k tomu měla kamínkové béžové boty. Vlasy měla spletené do složitého drdolu. Opravdu jí to moc slušelo. Já si půjčila její bílo-černé šaty s holými zády. Na internetu jsem si našla návod na waterfall braid, který mi máma upletla. Ples začínal v 19:00. Stůl jsme měli hned u pódia, takže jsme neměli šanci vidět nástup, ani půlnoční překvapení. Stoupli jsme si tedy tak, ab jsme viděli a čekali, až to všechno začne. Po deseti minutách mě začali příšerně bolet nohy - měla jsem poprvé boty na podpatku. Myslela jsem že to už nevydržím. Nástup byl krásný a půlnoční překvapení - které překvapivě nebylo v půlnoci - bylo velmi vtipné. Doma jsme byli v půl jedné ráno.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ellie's' - untrue.blog.cz ellie's' - untrue.blog.cz | Web | 28. února 2015 v 16:42 | Reagovat

Na ples mám jít od kamarádky a nevím zda tam dojdu, co se týká jarních prázdnin, jsem byla doma, ale naštěstí zdravá =D ale teď nemoc každého nemine :)

2 paja-writes paja-writes | Web | 28. února 2015 v 17:35 | Reagovat

Love me like you do, naprosto boží písnička!!!

3 Katy Katy | Web | 28. února 2015 v 18:14 | Reagovat

mě začínají prázdniny až 9. března :D předtím jsem nadávala, že je to za dlouho, ale teď vidím, že je to výhoda, hodně škol je má už za sebou:D

4 Mariiis_N Mariiis_N | Web | 1. března 2015 v 11:48 | Reagovat

Písnička love me like you do je neuvěřitelná. Zamilovala jsem si ji hned po prvních tónech :)

5 Kristeen Kristeen | Web | 6. března 2015 v 14:41 | Reagovat

S tou pesníčkou som na tom úplne presne ako ty, musím ju počúvať stále a stále a stále ... a stále jej nemám dosť :D

6 Monii. Monii. | Web | 6. března 2015 v 16:59 | Reagovat

Já jsem měla dvě trojky díky jednomu úžasnému profesorovi :---)) do teď mě to hrozně štve -_- tobě dodatečně gratuluju :D
Love me like you do je úžasná. Ve 50 shades of grey je v jedný úžasný scéně a já si jí zamilovala ještě víc :3 :D

7 Hannah Hannah | E-mail | Web | 10. března 2015 v 13:01 | Reagovat

Love me like you do je boží písnička! Také jí žeru! :-) jinak gratulace k vysvědčení :-) JSi šikulka :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama