Srpen 2014

30 Days Challenge | 6. den

30. srpna 2014 v 19:50 | Adel... |  Challenges
Ahoj:)
Ještĕ před tím , než začne znovu škola, bych chtěla napsat aspoň jeden článek. Vím , že za léto jich nebylo moc. Doufám že od Září se blog zase naplno rozjede:).
Už nějaký čs jsem nepřidala nic do rubriky 30 Days Challenge , a tak bych to chtěla napravit. V šestém dnu bych měla na blog přidat obrázek mého dnešního účesu. Pokud to nevadí , upravím si to podle sebe tak , aby moje identita zůstala skrytá nadále:) Tenhle článek je takový velmi jednoduchý , ale čekejte mnohem lepší a propracovanější články než je tento:)
Místo toho , abych přidala obrázek mého účesu přidám několik návodů na účesy , které ráda nosím , nebo které se mi líbí . Návody jsem netvořila já, jsou stažené z internetu:).

Nevím čím to je , ale vždy když si pletu tento cop , vyjde z toho něco úplně nového:D Vypadá složitě , ale není.

EOS balzámy

26. srpna 2014 v 15:47 | Adel... |  Recenze
Ahoj holky:)
Před dvěma dny jsem se vrátila z dovolené v Chorvatsku. Když jsme sem přijeli , myslela jsem že umrznu. Nemyslela jsem se že je tady až taková zima, takže jsem jela v žabkách a kraťáskách:D. Bože muj , chci zpátky!:D Tam je ve stínu 36°C , a tady 16°C -.- . Každopádně , článku o dovolené se možná dočkáte.
8. července mi konečně přišly Eos balzámy na rty. Poprvé jsem si jich všimla ve videoklipu Miley Cyrus na písničku We can't stop. So la da di da di, we like to party... Nejdříve jsem nevěděla ani co to je , ale potom jsem si to našla na internetu. Řekla jsem si , že si je prostě taky koupím. Bohužel , v Česku je nikde neprodávají , což je podle mě škoda. Koukala jsem různě na Aukro , Mimibazar a na Ebay. Na Mimibazaru jsem si je nakonec koupila.