Červenec 2014

28.7.

30. července 2014 v 13:04 | Adel... |  My Diary
Ahoj:) Tuhle část deníčku jsem měla napsanou už v pondělí , a nechtěly se mi tam připisovat další dva dny , který mezitím proběhly:D V podstatě jsem to zapomněla vydat:D Jinak , na konci článku je anketa , tak prosím odpovězte:)

Fotky z babiččiny zahrádky

20. července 2014 v 22:05 | Adel... |  My Photos
Já vím , já vím...
Slíbila jsem že až mi bude lépe , začnu psát zase naplno na blog. Místo toho nepřidávám žádné články a na oplácení vašich milých komentářů kašlu...
Lépe mi už doopravdy je.Říkám si že pejskovi už je lépe. Momentálně je v našem městě opravdu veliké horko , a proto každý den jezdím k babičce do bazénu. Na koupaliště se mi chodit nechce , protože je tam strašně moc lidí. Domů přijedu pozdě večer , osprchuji se , a jdu spát. Ani cvičit nestíhám , což mě štve:D .
Pokusím se přidat více článků . Všechny komentáře postupně oplatím. Na blog ale naplno začnu psát až v Září. Jinak , od 12.8. jedu na dovolenou do Chorvatska , takže myslím že nový článek nebude:D.
Ale teď k těm fotkám.
U babičky jsem byla první týden v Červenci , a minulý týden. Babička mám moc hezkou zahrádku plnou bylinek a různých květin. Nevíce má růží. Má od žluté , přes červenou až po růžové. Bohužel žádnou fotku růží nemám , všechny fotky byly rozmazaní,


Jedenáct

11. července 2014 v 22:40 | Adel... |  Recenze
Ahojky:) Rozhodla jsem se že budu přidávat více recenzí na knížky. Knížky vybírám podle toho , co mám do školy na čtenářský deník. Čtu takové ty dívčí romány:D. Čtení knih mě baví , ale ne každá mě zaujme.
Název : Jedenáct
Originál : Eleven
Autor : Lauren Myracle
Hodnocení : 7/10
30 Days Challenge | 5.Den

8. července 2014 v 16:13 | Adel... |  Challenges
Level 2 je masakr...ale přežívám. Je to divné , ale zhubla jsem dvě kila. Já mám ale momentálně jiné problémy...Babičce umřel pejsek , už několik dní jsem necvičila a k tomu žeru jako kdybych neměla dno. No , co už . Přidám si několik dní levelu 2 a snad se to dá zase do pohody:D. To že babičce umřel pejsek byl také důvod proč sem už týden nenapsala nový článek. Dost mě to vzalo. Sama mám už skoro 8 letého Jorkšíra , kterému vypadl jeden zub a druhý se mu již kýve. Snad ještě dlouho vydrží. Nevím jak bych to bez něj zvládla , někdy mám pocit že to je můj jediný kamarád... Zpět k dnešnímu článku. Rozhodla jsem se udělat další část 30 Days Challenge. Je to spíš článek pro to , abych prostě něco přidala. Až mi bude lépe , rozhodně se budu snažit napsat více článků na kterých si dám záležet. Dnes mi nejspíš přišly Eos balzámy , takže máte jistotu že na ně napíšu recenzi:).